Mgr. Jana Šulanová – riaditeľka školy

Dieťa v prvých šiestich rokoch žije v magickom svete. Je to svet silných zážitkov, veľkých emócií a úžasu z objavovania rôznorodosti nášho sveta, preto mojou prioritou a poslaním je, aby naše detičky spoznávali veci a javy okolo seba prostredníctvom pozitívnej skúsenosti a aby sme im ponúkali zdravé a podnetné prostredie. Naša materská škola sa tak stane predĺženou rukou rodiny, pretože len v klíme naplnenej láskou, úctou, toleranciou a vzájomnou dôverou partnerského vzťahu rodina – škola môžu vyrasť z detí vyrovnané a harmonické osobnosti.

Mgr. Henrieta Hodálová – učiteľka a zástupkyňa riaditeľa

Učiteľkou som sa rozhodla stať keď som sama na sebe videla, ako veľmi dokáže dobrý učiteľ inšpirovať, usmerniť a motivovať. Pre mňa to boli moje dve angličtinárky na strednej škole. Od malička milujem prírodu a jej stvorenia. Počas štúdia na strednej škole som túžila zachraňovať svet, urobiť veľké činy. Časom som zistila, že netreba robiť veľké veci, aby sa stali veľké zmeny. Ako učiteľka môžem pozitívne ovplyvniť správanie sa a myslenie novej generácie, práve preto som sa rozhodla pracovať s deťmi. Ak aspoň jedno maličké semiačko spadne na úrodnú pôdu a ja pomôžem čo i len jednému stvoreniu robiť svoje okolie krajším, lepším a vážiť si nie len seba, ale aj prírodu, v ktorej (a z ktorej) žijeme, spokojne si môžem povedať, že som odovzdala to najlepšie zo seba.

Mimo ,,učiteľkovania,, mi vo voľnom čase robí radosť turistika, čítanie kníh (napr. Dominik Dán) a cesty po zahraničí.
Bc. Laura Hrabovská – učiteľka

Moja motivácia byť učiteľkou pramení z detí samotných. Byť súčasťou toho momentu čistej radosti keď sa dieťaťu podarí niečo, čo si myslelo, že nezvládne, alebo keď zistí novú informáciu, ktorá mu odpovedá na jeho zvedavé otázky “a prečo?” ( a zároveň vyplaví milión ďalších  😀 ) je pre mňa odmenou. Veľmi rada podporujem v deťoch ich chuť skúmať a spoznávať nové veci. Samozrejme pritom nesmie chýbať hra a srandičky-život má byť predsa zábava. Tým sa riadim aj vo svojom voľnom čase. Užívam si čas s ľudmi, starám sa o zvieratká, rada si spievam, tancujem a objavujem krásy našej prírody.

Mgr. Monika Brisudová – vychovávateľka
Vyštudovala som sociálnu pedagogiku a vychovávateľstvo, keďže som už dávno cítila, že mojím poslaním je práca  s deťmi.
V škôlke učiteľ preberá zodpovednosť za deti, ich rozvoj osobnosti a vzťahov k druhým deťom a prežíva s nimi všetky emócie. Preto je pre mňa dôležité pristupovať k našim deťom láskavo, s trpezlivosťou a dávať im to, čo práve potrebujú. Najväčšou motiváciou k tomu, čo robím, je vidieť ich pokroky, úspechy a hlavne ich radosť.